FantasyRama

Ürünler Fiyat Stok Adet Sepet
50 Ay Kristali veya Baslangiç veya Özel paketler
69.99 TL
150 Ay Kristali veya 1 Ay Sedef Premium
443.49 TL
300 Ay Kristali
46.99 TL
1 Ay Atik Yardımcılar
66.99 TL
750 Ay kristali
89.99 TL
1.500 Ay kristali
221.99 TL
3.300 Ay kristali
3.49 TL

Siparişleriniz:

Künye

Ücret: Üretsiz
Platform: PC

Bigpointin yeni tarayıcı oyunu FantasyRama sizi perilerin büyülü dünyasına davet ediyor. Ormanın derinlerinde bir yerde, çam dallarının ve yosun tarhlarının arasında, FantasyRama‘nın sihirli oyun dünyası bulunuyor. Heybetli hayat ağacının altında yaşayan elfler, periler ve gizemli orman yaratıkları yok olmak üzere olan fantastik dünyalarını kurtaracak bir kahraman arıyor.

FantasyRama

Oyuna ilk girişinizde sizi karşılayacak olan sevimli peri bu esrarengiz krallığı kurtarmanız için neler yapmanız gerektiğine dair ufak ipuçları verecek. Bu ipuçlarını uygulayarak hem gelişiminizi hızlandırabilir hem de oyun parası kazanabilirsiniz.

Oyun parasını akıllıca kullanarak çeşitli bitkiler satın alıp yetiştirmeniz ve bu bitkilerden yeni tohum elde etmeniz gerekiyor. Görev merkezine sizden istenen tohumları teslim ederek bir çok güzel hediye kaznaabilirsiniz.

FantasyRama

FantasyRamada sadece bitki yetiştirip toplamakla kalmıyor aynı zamanda çeşitli hayvanlar için yaşam alanları oluşturup onların çoğalmasını da sağlıyorsunuz. Tüm bunları yaparak fantastik FantasyRama krallığınında yaşayan elfler, periler ve gizemli orman yaratıklarını kurtarabilirsiniz.

 

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi