Shards Of War

Ürünler Fiyat Stok Adet Sepet
0.50 TL’lik Bigpoint E-Pin
2.39 TL
0.90 TL’lik Bigpoint E-Pin
4.69 TL
1.50 TL’lik Bigpoint E-Pin
3.8 TL
1.90 TL’lik Bigpoint E-Pin
3.8 TL
2.90 TL’lik Bigpoint E-Pin
3.8 TL
3.90 TL’lik Bigpoint E-Pin
3.8 TL
12.50 TL’lik Bigpoint E-Pin
3.8 TL
12.50 TL’lik Bigpoint E-Pin
3.8 TL
19.90 TL’lik Bigpoint E-Pin
3.8 TL
49.90 TL’lik Bigpoint E-Pin
3.8 TL
99.90 TL’lik Bigpoint E-Pin
3.8 TL
199.90 TL’lik Bigpoint E-Pin
3.8 TL
500 25 = 525 Gold
69.99 TL
1.250 62.5 = 1313 Gold
443.49 TL
2.750 137,5 = 2.888 Gold
46.99 TL

Siparişleriniz:

Künye

Ücret: Üretsiz
Platform: PC

S:Shards of Waru Macte Oynayabilir miyim?
C:Ne yazık ki henüz mevcut bir Mac istemcisi bulunmamaktadır ancak şu anda Shards of Waru Mac bilgisayarınızda Parallels veya Bootcampi kullanarak bir Windows kurulumu üzerinden oynayabilirsiniz.

S:Haritanın üst kısmındaki dev insansız hava aracı nedir?Ejderha
C:Savaş alanının üzerindeki büyük insansız hava aracının adı ejderha ve bu, oyundaki en güçlü NPCdir.Bir takım ejderhayı ele geçirdiği anda ejderha, orta hatta hareket edecek ve bu ekibe destek verecektir.Ejderha 5. dakika işaretinde doğmakta ve hattayken yok edildikten 6 dakika sonra yeniden canlanmaktadır.

S:Ormanda ne tür insansız hava araçları bulunuyor?
C:Üç anda üç tür insansız hava aracı var:
- Tank hava araçları:Bunlar ormanın ortasında yer almakta, 1:30 işaretinde doğmakta ve yenildikleri anda orta hatta katılarak düşman kulelerine doğru hareket etmektedirler.
- Topçu hava araçları:Bu hava araçları üst ve alt hatta yer almaktadır.Aynı zamanda 1:30da doğmakta ve yenildikten sonra en yakın hatta hareket ederek ekibinize yardım etmektedirler.
- Hat hava araçları:Hat hava araçları karargahınızda her 30 saniyede bir doğar ve takımınızın hatları itmesine yardımcı olur.Bir düşman hattındaki ikinci kule düştüğünde ek bir uzun mesafeli insansız hava aracı doğarak bu şeridin itilmesine yardım edecektir.

S:Haritadaki mavi duman ne anlama geliyor?
C:Sentinelinizi dumanın içine doğru hareket ettirirseniz ateş etme veya saldırgan bir beceriyi kullanma gibi agresif bir hareket gerçekleştirinceye veya bir düşman Sentineli de dumana girinceye kadar görünmez olacaksınız.

S:Haritada görüş noktaları var - bunlar ne işe yarıyor?
C:Görüş noktaları, ormanda görünürlük sağlayan önemli nesnelerdir ve düşmanın hareketini ekibinize bildirebilirler.Özellikle hattı çok zorladığınızda veya bir orman insansız hava aracını yakalamaya çalıştığınızda bu çok yararlıdır!

S:Enerji bariyerleri ne işe yarıyor?
C:Enerji bariyerleri onları vuran tüm roketleri engellemektedir bu yüzden, düşman atışlarını engellemek için bunların arkasına saklanabilirsiniz ama dikkatli olun!Sizin atışlarınız da engellenecek ve Strikerın Şarapnel El Bombası gibi alan etkili beceriler enerji bariyerleri tarafından engellenmeyecektir.

S:Kuleler nasıl çalışır?
C:Shards of Wardaki kuleler daima Sentineller yerine önce insansız hava araçlarına saldıracaktır.Kuleler yalnızca menzillerinde insansız hava araçları bulunmadığında Sentinellere ateş edecek.Bir düşmanla kulesinin yakınında çarpışmak istediğinizde bunu bir avantaj olarak kullanın!

S: Donanım nedir?
C: Donanım, bir maçta kullanmak istediğiniz nesneleri seçebileceğiniz bir sırt çantası gibidir.Her bir sentinel ön tanımlı önerilmiş bir donanıma sahiptir fakat kendi özel donanımlarınızı da oluşturabilir ve 18 adede kadar nesne alabilirsiniz takım seviyesi başına 3 adet.

S:Üretim sistemi nedir?
C:Oyuncular, her maçta kazanılan sandıklardan düşen malzemelerden donanımları için hangi nesneleri üretmek istediklerini seçebilirler.Bu neneler daha sonra güçlerini artırmak için güncellenebilirler.

S:Ne tür Sentineller bulunmaktadır?
C:Shards of Warda üç farklı ana Sentinel rolü bulunmaktadır:
- Saldırı:Saldırı Sentinelleri yüksek hasar ve verimli saldırı mekaniğine sahip Shards of Warda ana hasar bayileridir.Bir saldırı Sentineli genelde bir tanktan daha kısa ömre ve bir destekten daha fazla hasar ile ilgili becerilere sahiptir.
- Destek: Destek Sentinelleri saldırma ve iyileştirme becerilerine odaklanmaktadır ve takımlarının ağır savaşlarda sağ kalmasına yardımcı olmakta ve ayrıca sersemletme veya ayırma mekaniklerini kullanabilmektedirler.Ortak bir strateji, dikkatini müttefik tanka odaklamaya yönelik destek içindir, ancak tank, sağlığın kaybedilmesi için destek de dahil diğer müttefikleri önlemektedir.
- Tank:Tank Sentinelleri, takım arkadaşlarını korumak için düşman saldırılarını veya dikkatini kendilerine doğru yönlendirirler.Bu görev genellikle tankların büyük miktarda hasar almasını gerektirdiği için ağır zırh, kaçma gücü ve yanlış yönlendirme veya kendi kendine yetebilme becerilerine güvenirler.

S:Takım seviyesi nedir?
C: Diğer MOBA oyunları ile karşılaştırıldığında Sentineliniz bir maç sırasında bağımsız olarak seviye atlamaz.Bunun yerine kazanılan tüm takımınızın TP seviyesini artıracaktır maksimum 30.Takımınız seviye atladıkça daha çok nesne kullanabilecek, nihai becerinizin kilidini açabilecek ve temel istatistiklerinizi artırabileceksiniz.
Düşman Sentinellerinin öldürülmesi, kulelerin yok edilmesi veya insansız hava araçlarının düşürülmesi gibi her türlü amaç takımınıza TP kazandıracaktır.Shards of Warda kazanmanın anahtarı takım oyunudur!

S:Nesnelerin seviyeleri var mı?
C:Shards of Wardaki nesnelerin her biri beş farklı seviyeye sahiptir ve oyuncular bunları şu şekilde yükseltebilirler Seviye Xte kilidi açılır:
- Normal - Beyaz 0
- Gelişmiş - Yeşil 0
- Nadir - Mavi 10
- Destansı - Mor 20
- Efsanevi - Turuncu 30

S:Shards of Warda amaç nedir?
C:Ana amaç, maçı kazanmak için düşman karargahını yok etmektir.İnsansız hava araçlarının öldürülmesi, orman insansız hava araçlarının ele geçirilmesi, ejderhanın yakalanması, görüş noktalarının dikkate alınması ve son olarak düşman Sentinellerin öldürülmesi gibi bazın yan hedefler de bulunmaktadır.Ama unutmayın!Karargahınızın yok edilmesi halinde ne kadar öldürdüğünüzün hiçbir önemi kalmaz ve oyun biter

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi